Duyurular

A1 SINIFI 
22 KASIM PAZAR 
SAATİ:     10:00 
SINIFI :     2. KAT T-16

AFRANUR ARSLAN
ALİ TANDOĞAN
AYÇA BAŞAR
BEKİR TURAN
BURAK ATKAN
BURAK IRMAK
BURCU ÇETİNKAYA
BÜŞRA AYDOĞDU
BÜŞRA ENES
CANAN DÖNER
CANSU ŞENLİK
COŞKUN AVCI
ÇİGDEM YILDIRIM
DERVİŞ KAAN MAMUK
ELİF ATAMAN 
ELİF NAZ TAŞKENT
EMİN CAN AYDOĞAN
EMRE ATAN
EMRE ÇULHACI
ESRA OK
ESRA SARI
EZGİ NUR ÖZTÜRK

 

A1 SINIFI 
22 KASIM PAZAR 
SAATİ:     10:00 
SINIFI :     2. KAT T-17

FAHRİ FURKAN BUYRUK
FARUK BAŞKAYA
FARUK BAŞKAYA
FATMA KARA 
FATMA NİSA İNAN
FERDİ ÇAKMAK
FETHİ AHMET DERİNGÖL
FURKAN TORU
GÖKAY DENİZ
GÜLŞAH KOÇ
GÜNNÜR BAYHAN
HACER ŞENOL
HASAN ÇABAR
İLKNUR KILIÇ
KADİR CAN HUMAR
KADİR GÖRKEM KAMAN
KÜBRA AKGÜÇ
KÜBRA KORLU
LAYTH MOHAMMED NAJM AL- AZZAWİ
MAHMUT EREN YEŞİLYURT
MASUM ÖZER
MEDİNE TURAN

 

A1 SINIFI 
22 KASIM PAZAR 
SAATİ:     14:30 
SINIFI :     2. KAT T-16

MEHMET AYDOĞMUŞ
MEHMET TAHİR GÜNDOĞDU
MELDA GAZELCİ
MELİKE DOGAN
MERT PINARGİL
MERVE CAM
MERVE NUR TÜRKEŞ
MESUT BACAKSIZ
MHAMMED ALİ YALÇIN
MİKAİL KURUOĞLU
MİZGİN YAŞAR
MUHAMMED RESÜLTÜRK
MUHAMMET Aİ YALÇIN
MUHAMMET SAFA KAŞKAYA
MUSA GÖK
MÜZEYYEN DOĞANAY
NİSANUR SARICAOĞLU
NURETTİN AYDIN
NURTEN ERKOL
OĞUL ÜNLÜ
ONUR BURAK PARLAK
OSMAN SAFA DANACIOĞLU


A1 SINIFI 
22 KASIM PAZAR 
SAATİ:     14:30 
SINIFI :     2. KAT T-17

OZAN AŞIK
ÖMER KILINÇ
ÖMER YILMAZ
ÖZGE ÜNSAL
REGAİP BUĞRA KARA
SALİH ÇINAR
SEBİYA ZAATOVA
SERHAT ORAL
SİNAN SANSAL
TALHA YASİN TETİK
TAYLAN ÖZTÜRK
TUĞBA İREM YÜKSEL
UĞURCAN ÇEVİK
ÜLKÜ ÇİFTÇİ
VOLKAN UNAN
YAĞMUR TOY
YAREN TİL
YAŞAR BAYINDIR
YUNUS ESEN
ZEYNEP ERDEN
ZEYNEP YAZ
ZİYADA GÜLMEN


A2 SINIFI 
22 KASIM PAZAR 
SAATİ:     10:00 
SINIFI :     2. KAT T-9

AHMET BOZKURT
AHMET ÇETİN
AHMET EMİN KILIÇ
AHMET FURKAN MIHCI
ALPER SARI
ATAKAN ALPKOÇAK
AYCAN İŞLER
AYŞE ŞEYMA CEYHAN
BATUHAN DUYUR
BÜŞRA ÇELİK
BÜŞRA EKMEKÇİ
CAN KUTAY ŞENTÜRK
CANSU ASLAN
CEVDET SEMİH BODUR
DÖNE KAYA 
EMİNE EKİN YURDAKUL
EMİNE YÜKSEL TOPCUOĞLU
EMRE ŞAFAK
ERAY KINIK
FATİH KARABEY
FATMA YILDIZ
FIRAT TOPCUOĞLU
FURKAN TER
GAMZE TERKEŞ
GİZEM KORKMAZ
GÖZDENUR KAPLAN
GÜLÜ DEMİRAĞ
HALİT UMUT DEMİR
HATİCE ZÜMRE
HİLMİ DOĞAN
HÜLYA ÖZDEMİR
İREM ALTINTAŞ


A2 SINIFI 
22 KASIM PAZAR 
SAATİ:     14:30 
SINIFI :     2. KAT T-9

İREM ÇAKIR
KADYRBEK KOZHOBEKOV
KAYRA KÖKSAL
KAZIM UYAR
KÜBRA KAYNAK
MAHSUM ÖZER
MERT ÇİÇEKÇİ
MERT GÖKTAŞ
MİHRİBAN AKKUŞ
MUAMMER BAKIR
MUHAMMED FATİH PARLAK
MÜZEYYEN DOĞANAY
NAZLI AYÇA BOZTAŞ
NECMETTİN KEREM TOROS
NEVZAT OZAN AFŞAR
OKAN KOÇ
RABİA KARAOĞLU
SAMİ GELERİ
SARP ALEMDAROĞLU
SELİN OKŞAR
SENA KANMAZ
SERKAN OKÇU
SEVCAN TÜNAL
SEVGİ ULU
SİNEM ÇELTEKLİOĞLU
ŞİİR YAĞMUR YOLAÇAN
TARIK BALCI
TUĞÇE KIR
TUNAHAN ZAMAN
ZEYNEP BAŞARLI
ZULIHUMA ABUDUREYIMU


B1  SINIFI 
22 KASIM PAZAR 
SAATİ:     10:00 
SINIFI :     2. KAT T-19

AHMET SAMED KÖSE
AHMET TOROS
AHMET YILDIZ
ALİ KAAN ÖZOL
ALİ OGÜN SARP
ASIM ALİYEV
AYBÜKE ÇOLAK
AYÇANUR KANDİLOĞLU
AYŞE YILDIRIM
AYTEN AVINÇAL
BARIŞ EFE 
BEGÜM NUR ERKALAN
BENGİSU KOCAGÖZ
BERİL NUR TAHMAZ
BERİN GEZER
BERKAY DERELİ
BUĞRA EKMEN
BUĞRA KARABIÇAK
BURAK IRMAK
BURAK ÖNCÜL
BUSE KARA
CAN BERK LEBLEBİCİ
CANSU YILMAZ
CELALİ UYSAL
DENİZ BERNİS GÜLTEKİN
DENİZ EKŞİ
DİLARA BAKIN
DUYGU YAVAŞ 
ELİF BEYZANUR POLAT
EMRE ATAN
ENES SEL
FATIMATÜZ ZEHRA YILDIRIM
FATİH ÖZDEMİR
FATMA KARADAŞ
FATMA NUR SEVİM VURGUN


B1  SINIFI 
22 KASIM PAZAR 
SAATİ:     14:30 
SINIFI :     2. KAT T-19

FATMA TOYGAR
FIRAT AY
GİZEM SAYGILI
GÖKTUĞ SENEMOĞLU
HALİL İBRAHİM DİŞLİ
HASAN FATİH AKÇAL
HASAN KAPLAN
HATİCE DİDEM IRMAK
HAZEL YALÇIN
İREMNAZ DOĞAN
KUBİLAY ÖZKAYA
MEHMET ALİ ÇELEBİ
MEHMET ANIL MUCUK
MEHMET TEMİZOĞLU
MİNE ATAY
MUSTAFA BAĞARDI
MUSTAFA MELİH KALE
NAZİFE CEREN AKKUŞ
NESLİHAN KANTAŞ
NİHAL EROL
OĞUZ DEMİR
OKTAY CAN UYGUR
ONUR ÖZALP
ÖMER FARUK AKÇAL
ÖZLEM ÖZEL
SEFA ANIL ÇOKGÜNLÜ
SEFA PÖKÖN
SELEN YAKAR
SEYHAN DEMİR
SILA İLYÜREK KLILIÇ
SİNAN MAZLUM
TALHA EMİN TAŞ
YASEMİN AÇAR
YUSUF DÖNMEZ


B1+  SINIFI 
22 KASIM PAZAR 
SAATİ:     15:30 
SINIFI :     GİRİŞ KAT T-3

MUSTAFA ALP DURUKAN
GÖKHAN TAŞĞIN
FADİME DİLARA AYAN
SABAHAT CEREN DAYAN
İLKNUR TURHAN
BENGİ DURAN
MUHAMMET KAYRA
UĞURCAN KOLOCA
İBRAHİM ÜNAL
TÜRKAN ŞANCI
CEYDA BODUR
BETÜL TURAN
FATMA SOYLU
ELİF KURT 
MERVE ÇALIŞKAN
BATUHAN FURKAN SEZER
MUSTAFA SEYYİD ÇETİN
SEÇİL MUŞTU
ZEYNEP ŞENAY YILDIRIM
SERCAN TÜMER
MERT CESUR
GÖZDE ARZU SARICAN


B2  SINIFI 
22 KASIM PAZAR 
SAATİ:     10:00 
SINIFI :     1.  KAT T-13

M.ALPEREN ÇETİN
TALHA YASİN İBİŞOĞLU
ATAKAN ASLAN
GAMZE KARAKURT
MEHMET YUŞA KAYNAR
BÜŞRA YILMAZ
ESRA KÜLAHÇI
HAZAN KOCAMAN
PUSAT KILDİŞ
CEREN ÖZTOP
MEHMET KARAHAN
SONER ŞEKERCİ
MUSTAFA KAYA
CEM ÖZALP
FATİH ÇANKAL
AYDIN AYTEKİN
İLKNUR TURHAN