Duyurular

HAFTA SONU SABAH GRUPLARI (ALMANCA)

 

ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ PINAR DOLAŞ

1 KAT T/12

   

1

NURBANU YILDIRAR

ALMANCA

     

2

RAMAZAN ÇAKIR

ALMANCA

     

3

ESİN ERGİNBAŞ

ALMANCA

     

4

BİLAL SAKIK

ALMANCA

     

5

GÖZDE GÖKOVA

ALMANCA

     

6

CEREN KIRATLI

ALMANCA

     

7

BURAK BENZER

ALMANCA

     

8

AYŞE KARTALTEPE

ALMANCA

     

9

ZEYNEP ALBAYRAK

ALMANCA

     

10

CEM TANRIKULU

ALMANCA

     

11

FATİH SULTAN MEHMET HAN ÖKSÜZ

ALMANCA

     

12

NERMİN DEMİRLİ

ALMANCA

     

13

FİRDEVS SAVAŞ

ALMANCA

     

14

YASİN BERKE YILMAZ

ALMANCA

     

15

ALİHAN AKSOY

ALMANCA

     

16

GÖRKEM AĞÖREN

ALMANCA

     

17

UTKU ÇELİKER

ALMANCA

     

18

MERVE DİNÇSOY

ALMANCA

     

19

SERDAR MERMER

ALMANCA

     

20

CEM TANRUKULU

ALMANCA

     

21

BURCU YEŞİLYURT

ALMANCA

     

 

HAFTA SONU SABAH GRUPLARI (FRANSIZCA)

 

YRD.DOÇ.DR. ÜMRAN TÜRKYILMAZ

1 . KAT T/13

1

İBRAHİM UÇAR

FRANSIZCA

 

2

SÜMEYYE TEKÇE

FRANSIZCA

 

3

TUĞÇE UÇAR

FRANSIZCA

 

4

AYŞE SIDIKA ALKAN

FRANSIZCA

 

5

DEMET KARAOĞLAN

FRANSIZCA

 

6

ZEYNEP ERVA BARUŞ

FRANSIZCA

 

7

BUKET ÜZEL

FRANSIZCA

 

8

OSMAN YILDIRIM

FRANSIZCA

 

9

BATUHAN YILDIZ

FRANSIZCA

 

10

SEÇKİN ATAÇAY

FRANSIZCA

 

11

SAMET BÜLBÜL

FRANSIZCA

 

12

BATUHAN YILDIZ

FRANSIZCA

 

13

ÖMER CİHAT KAYA

FRANSIZCA

 

 

HAFTA SONU SABAH GRUPLARI (İNGİLİZCE)

 

OKUTMAN BİLGE BULUT

2 KAT T/11

     

1

GURBET DURMUŞ

 A1/1

 

 

 

2

FERHAT HUMAR

A1/1

 

 

 

3

MOHAMED YAHYA

A1/1

 

 

 

4

SELİN OLGUN

A1/1

 

 

 

5

ATAKAN DURMUŞ

A1/1

 

 

 

6

BUĞRA DAĞCI

A1/1

 

 

 

7

SİNAN ALPER KANDAZOĞLU

A1/1

 

 

 

8

HACER BÜŞRA KÜÇÜK

A1/1

 

 

 

9

BEYZA NUR AVCI

A1/1

 

 

 

10

ABDULLAH ÖZSOY

A1/1

 

 

 

11

ELMAS NUR KALE

A1/1

 

 

 

12

MEHMET DEVECİ

A1/1

 

 

 

13

MUHAMMET EYÜB OLGUN

A1/1

 

 

 

14

YUNUS TOĞANÇ

A1/1

 

 

 
       

 

 
 

ARŞ. GÖR. BETÜL KINIK

2 KAT T/ 16

 

 

 

1

FİDAN MAMMADOVA

A1/2

 

 

 

2

BUSE UÇAR

A1/2

 

 

 

3

KADİR EKEN

A1/2

 

 

 

4

ABDULLAH BEŞİR AYDIN

A1/2

 

 

 

5

EMRE ÇELİKSOY

A1/2

 

 

 

6

RABİA TALAS

A1/2

 

 

 

7

BÜŞRA YILDIZ

A1/2

 

 

 

8

ASLI AVANOS

A1/2

 

 

 

9

MUHAMMED AYDIN

A1/2

 

 

 

10

ADNAN BALCI

A1/2

 

 

 

11

İSMAİL AŞCI

A1/2

 

 

 

12

BAHTLİGUL EMİNOĞLU

A1/2

 

 

 

13

ÖMER TUNÇ

A1/2

 

 

 

14

CİHAN SÜT

A1/2

 

 

 

15

SALİH ZEKİ SOYTÜRK

A1/2

 

 

 

16

EMİNE YÜKSEL TOPÇUOĞLU

A1/2

 

 

 

17

MUTEBER KARACA

A1/2

 

 

 
       

 

 
       

 

 
 

OKUTMAN TUĞBA ÇALIŞIR

2 KAT T/9

 

 

 

1

AYÇA BAŞAR

A2/1

 

 

 

2

MELDA GAZELCİ

A2/1

 

 

 

3

GİZEM YILMAZ

A2/1

 

 

 

4

HACER ŞENOL

A2/1

 

 

 

5

FERDİ ÇAKMAK

A2/1

 

 

 

6

ELİF TİRYAK

A2/1

 

 

 

7

ECE KÜBRA TEKŞAHİN

A2/1

 

 

 

8

BEKİR TURAN

A2/1

 

 

 

9

ÇİĞDEM YILDIRIM

A2/1

 

 

 

10

ELİF TUĞBA AYDIN

A2/1

 

 

 

11

BETÜL SARIALTIN

A2/1

 

 

 

12

KÜBRA KORLU

A2/1

 

 

 

13

TUBA KIZILBULUT

A2/1

 

 

 
 

FIRAT TOPÇUOĞLU

A2/1

 

 

 
           
 

OKUTMAN ESRA DEĞİRMENCİ

2/ KAT T 14

   

1

BURCU USLU

A2/3

 

 

 

2

BUSE DİÇLE KOPAR

A2/3

 

 

 

3

FATİH DOĞANÇAY

A2/3

 

 

 

4

CANSU ASLAN

A2/3

 

 

 

5

NAZLI AYÇA BOZTAŞ

A2/3

 

 

 

6

ÇAĞLAR BİÇER

A2/3

 

 

 

7

EBRU KUTAN

A2/3

 

 

 

8

MEHMET ŞAFAK KIYMAZ

A2/3

 

 

 

9

AHMET EMİN KILIÇ

A2/3

 

 

 

10

GAMZE TERKEŞ

A2/3

 

 

 

11

HAVVA KOÇER

A2/3

 

 

 

12

İREM ALTUNTAŞ

A2/3

 

 

 

13

SAMİ GELERİ

A2/3

 

 

 

14

ATAKAN ALP KOÇAK

A2/3

 

 

 

15

GÖKÇE ŞENŞATAR

A2/3

 

 

 

16

CAN KUTAY ŞENTÜRK

A2/3

 

 

 

17

BERAT IRMAK AYÇI

A2/3

 

 

 
           
 

OKUTMAN TUĞBA DÖRTELLER

2. KAT /19

   

1

ZEYNEP ALPINAR

B1/1

 

 

 

2

CANSU ÖZKAZANÇ

B1/1

 

 

 

3

ENES GÖKÇE

B1/1

 

 

 

4

DOĞAN CAN ARAT

B1/1

 

 

 

5

VAHDETTİN MİRAÇ TANRIKUT

B1/1

 

 

 

6

REMZİ BAYAN

B1/1

 

 

 

7

NACİYE ÇAKIR

B1/1

 

 

 

8

DOĞANUR ATABAY

B1/1

 

 

 

9

MERVE BİLDİRİCİ

B1/1

 

 

 

10

FURKAN BAŞEREN

B1/1

 

 

 

11

ELHADJ BOUBACAR DIALLO

B1/1

 

 

 
           
 

OKUTMAN OĞUZHAN ATİLA

ZEMİN KAT T/2

   

1

SERCAN TÜMER

B1+/3

 

 

 

2

BENGİ DURAN

B1+/3

 

 

 

3

SONER ŞEKERCİ

B1+/3

 

 

 

4

GÖKHAN TAŞĞIN

B1+/3

 

 

 

5

FATMA SOYLU

B1+/3

 

 

 

6

SEÇİL MUŞTU

B1+/3

 

 

 

7

İBRAHİM ÜNAL

B1+/3

 

 

 

8

JARDYEMBYEK  KHAIROLI

B1+/3

 

 

 

9

BAYARMAA BOLDBAATAR

B1+/3

 

 

 
           
           

 

HAFTA SONU ÖĞLEDEN SONRA GRUPLARI (İNGİLİZCE)

 

OKUTMAN BİLGE BULUT

 2 KAT T/11

   

 

1

AYCAN YURTKULU

A1/1

 

 

 

2

DUDU ŞAHİN

A1/1

 

 

 

3

DERSU HAZAL ÖZER

A1/1

 

 

 

4

LEYLA NUR SAYIN

A1/1

 

 

 

5

ESMA ERDOĞAN

A1/1

 

 

 

6

CANSU KAHVECİ

A1/1

 

 

 

7

ŞENAY ŞULE YURTDAŞ

A1/1

 

 

 

8

ERDEM KELEŞ

A1/1

 

 

 

9

ORHAN SANCAK

A1/1

 

 

 

10

HÜMEYRA PALA

A1/1

 

 

 

11

ÇİĞDEM OLGUN

A1/1

 

 

 

       

 

 

 

 OKUTMAN TUĞBA ÇALIŞIR

2 KAT T/9

 

 

1

HÜSEYİN FURKAN ÇOLAK

A2/1

 

 

 

2

FURKAN DAVUT KAYA

A2/1

 

 

 

3

FAHRİ FURKAN BUYRUK

A2/1

 

 

 

4

TALHA YASİN

A2/1

 

 

 

5

MUHAMMET SAFA TAŞKAYA

A2/1

 

 

 

6

MAHMUT EREN YEŞİLYURT

A2/1

 

 

 

7

ELİF GÜRSOY

A2/1

 

 

 

8

GONCAGÜL TARLA

A2/1

 

 

 

9

ARZU ULUCAN

A2/1

 

 

 

10

MERVE NUR TÜRKEŞ

A2/1

 

 

 

11

ZİYADA GULME

A2/1

 

 

 

12

EMRE EMİR

A2/1

 

 

 

13

SİNAN SANDAL

A2/1

 

 

 
       

 

 
 

 OKUTMAN ESRA DEĞİRMENCİ

2 KAT T/14

 

 

1

LEYLA NUR SAYIN

A2/3

 

 

 

2

MUHAMMER BAKIR

A2/3

 

 

 

3

SEVGİ ULU

A2/3

 

 

 

4

ASLI ÜNEN

A2/3

 

 

 

5

AYŞENUR KISA

A2/3

 

 

 

6

ÖZGE ÖZTÜRK

A2/3

 

 

 

7

SİNEM ÇAYTEKLİ

A2/3

 

 

 

8

FURKAN TER

A2/3

 

 

 

9

MUHAMMET FATİH PARLAK

A2/3

 

 

 

10

ABDURRAHMAN SOYORAL

A2/3

 

 

 

11

ECE ÖZBAY

A2/3

 

 

 

12

KÜBRA KAYNAK

A2/3

 

 

 

13

REYHAN YILMAZ

A2/3

 

 

 
       

 

 
 

OKUTMAN TUĞBA DÖRTELLER

2. KAT /T19

 

 

1

YASEMİN ACAR

B1/3

 

 

 

2

NAZİFE CEREN AKKUŞ

B1/3

 

 

 

3

DENİZ BERNİZ GÜLTEKİN

B1/3

 

 

 

4

AHMET TOROS

B1/3

 

 

 

5

BEGÜM NUR ERKALAN

B1/3

 

 

 

6

MUSTAFA BAZ

B1/3

 

 

 

7

İREM NAZ DOĞAN

B1/3

 

 

 

8

ÖMER FARUK AKÇAL

B1/3

 

 

 

9

HASAN FATİH AKÇAL

B1/3

 

 

 

10

AKIN COŞKUN

B1/3

 

 

 

11

BERAT ÇELİKOĞLU

B1/3

 

 

 

12

SERGHEI MANASTARLI

B1/3

 

 

 

13

SILA İLYÜREK KILIÇ

B1/3

 

 

 

14

TALHA EMİN TAŞ

B1/3

 

 

 

15

TAHA AYÇI

B1/3

 

 


 

 

HAFTA İÇİ SALI-PERŞEMBE GRUPLARI (İNGİLİZCE)

 

OKUTMAN OĞUZHAN ATİLA

ZEMİN KAT T/2

     

1

SEDA TOPALOĞLU

A2/1

 

 

 

2

MUHSİN SAMET OKUR

A2/1

 

 

 

3

MUHAMMED ALİ ÖZBEN

A2/1

 

 

 

4

SEVGİ VAROL

A2/1

 

 

 

5

FATMA KARA

A2/1

 

 

 

6

REZZAN PALTA

A2/1

 

 

 

7

MERVE KISA

A2/1

 

 

 

8

ZEYNEP LİMAN

A2/1

 

 

 

9

EMİRHAN KAYRAYIF

A2/1

 

 

 

10

ALPER GÖZÜAÇIK

A2/1

 

 

 

11

SİNAN SAĞLAM

A2/1

 

 

 

12

YUNUS ESEN

A2/1

 

 

 

13

ESRA SARI

A2/1

 

 

 

14

FATİH DANIŞ

A2/1

 

 

 

15

SAFİYE BEYZA BAYRAKTAROĞLU

A2/1

 

 

 

16

MUAMMER AKAT

A2/1

 

 

 

17

MEHMET TAHİR GÜNDOĞDU

A2/1

 

 

 

18

TUĞÇE ERDOĞAN

A2/1

 

 

 

19

ÖMER KILIÇ

A2/1